Отруєння грибами на Тернопільщині: померла третя дитина з родини | |
|
25.11.2024
17:57
308
| |
![]() Медики не змогли врятувати життя 13-річної пацієнтки, яка поступила до них у важкому стані.Від отруєння грибами в лікарні померла 13-річна дівчинка з багатодітної родини з міста Копичинці на Тернопільщині. Це вже четверта смерть у сім'ї унаслідок трагічного випадку, повідомила пресслужба поліції в понеділок, 25 листопада.Зазначається, що повідомлення про смерть 13-річної дитини надійшло на спецлінію поліції з лікарні Охматдит 24 листопада. Медики не змогли врятувати життя пацієнтки, яка поступила до них у важкому стані після отруєння грибами. Нагадаємо, 30 жовтня до медзакладів потрапила вся родина з міста Копичинці Тернопільської області. Серед потерпілих було восьмеро дітей віком від трьох до сімнадцяти років, семеро з яких рідні брати та сестри, а також співмешканець матері. Родина отруїлася грибами ще 27 жовтня, але до лікарні за допомогою вони звернулися лише на третій день. Двоє дітей - дівчата віком 3 та 13 років, померли на початку листопада у львівській лікарні. Також із життя пішов 59-річний чоловік, котрий, за версією слідства, назбирав та приніс додому отруйні гриби. Наразі в лікарні перебуває ще п’ятеро дітей. Їхній стан лікарі оцінюють як стабільно важкий. Триває досудове розслідування відповідно до статті Злісне невиконання обов'язків по догляду за неповнолітніми. Матері загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років. | |
|
Категория: Украина
308
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



