Організатори відмовили Зеленському виступити на Євробаченні-2023
Організатори відмовили Зеленському виступити на Євробаченні-2023

Зеленський планував закликати світову спільноту продовжити підтримку України на тлі російської воєнної агресії.

Організатори Євробачення відмовили президенту України Володимиру Зеленському у виступі з промовою у фіналі міжнародного пісенного конкурсу. Причиною цього став аполітичний характер. Про це повідомляє EBU.

"Пісенний конкурс Євробачення - це міжнародне розважальне шоу, яке керується суворими правилами та принципами, які були встановлені з моменту його створення. У рамках цього одним із наріжних каменів Конкурсу є неполітичний характер заходу. Цей принцип забороняє можливість робити політичні чи подібні заяви в рамках конкурсу. Прохання пана Зеленського звернутись до глядачів на пісенному конкурсі Євробачення, незважаючи на те, що воно зроблене з похвальними намірами, на жаль, не може бути задоволене керівництвом Європейської мовної спілки, оскільки це суперечило б правилам заходу", - сказано у заяві.

При цьому Європейська мовна спілка нагадала, що Україна, її музика, культура та творчість широко представлена на конкурсі. Щонайменше 11 українських артистів, включаючи минулорічних переможців, виступлять або візьмуть участь у півфіналах чи гранд-фіналі.
Добавил: Loci
Категория: Украина 384
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close