На окупованій Донеччині бракує питної води - ЦНС | |
|
03.06.2023
11:06
677
| |
![]() Дефіцит води виник тому, що окупаційна адміністрація розікрала кошти, виділені на ремонт інфраструктури.На окупованих територіях Донецької області бракує питної і технічної води, оскільки росіяни не можуть полагодити водопостачання. Про це повідомляє Центр національного спротиву."Працівники підконтрольного окупантам "державного унітарного підприємства "ДНР" Вода Донбасу не можуть забезпечити ремонт мереж і об’єктів водопостачання і водовідведення. Також спостерігається проблема із підвезенням питної води населенню окупованих міст", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що дефіцит води виник тому, що окупаційна адміністрація розікрала кошти, виділені на ремонт інфраструктури. Нагадаємо, у тимчасово окупованому Маріуполі місцеві жителі помітили оголошення від окупантів про евакуацію. А у Мелітополі російські окупанти шантажем і погрозами змушують людей отримувати паспорти РФ. Мешканців окупованих територій ставлять перед вибором: отримуй російський паспорт або вмирай | |
|
Категория: Украина
677
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



