На Луганщині окупанти скаржаться "воєнкорам" на "партизанщину"
На Луганщині окупанти скаржаться

На Луганщині російським солдатам продають пельмені з отрутою й голками, енергетики - із сіркою, які роз'їдають шлунки, а електронні одноразові сигарети не раз вибухали у загарбників у роті.

Російські окупанти, які перебувають на території Луганської області, скаржаться на "партизанщину": місцеві жителі у прифронтових районах всіляко цькують військових. Про це зі слів так званих "воєнкорів" пише незалежний російський ТГ-канал Россия 24/7.

Повідомляється, що на Луганщині російським солдатам продають пельмені з отрутою й голками, енергетики - із сіркою, які роз'їдають шлунки, а електронні одноразові сигарети не раз вибухали у загарбників у роті.

"Про все це військові самі розповіли "воєнкорам", щоб надати ситуацію розголосу. Сподіваються на допомогу, але незрозуміло яку. Місцеве населення просто не приймає солдатів ЗС РФ, і виловлювати кожного, щоб насильно змінювати його позицію - така собі затія. Прогнозовано, що тут скажеш", - йдеться в публікації.

Раніше повідомлялося, що окупанти нарахували тисячі партизанів на загарбаних територіях. Росіяни за майже два роки окупації не змогли взяти під повний контроль місцевих жителів і подолати підпільний рух.
Добавил: Loci
Категория: Украина 327
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close