На Донеччині за добу загинули двоє цивільних, четверо поранено - ОВА | |
|
12.11.2022
14:02
245
| |
![]() За добу 11 листопада російські окупанти вбили двох цивільних у Донецькій області. Ще четверо мешканців поранено. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко. "За 11 листопада стало відомо про двох цивільних, убитих росіянами на Донеччині: у Бахмуті та Авдіївці. Ще чотири людини в області отримали поранення", - зазначив він. За словами Кириленка, правоохоронці виявили тіла п'ятьох убитих росіянами під час окупації: чотири - у Ямполі та одне - у Яровій. Водночас, наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі. Всього з початку війни на Донеччині вже вбито 1200 осіб, ще 2587 поранено. Нагадаємо, за попередню добу на Донеччині загинули двоє цивільних, п'ятеро поранені. Також виявлено тіла шести убитих росіянами під час окупації: четверо – у Дробишевому та двоє – у Яровій. | |
|
Категория: Украина
245
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



