На Буковині викрили злочинців, які допомагали ухильникам
На Буковині викрили злочинців, які допомагали ухильникам

Група осіб розробила схему нелегального перетину кордону із Молдовою для чоловіків мобілізаційного віку.

Київська міська прокуратура в рамках кримінального провадження за фактом незаконного переправлення чоловіків призовного віку через кордон із Республікою Молдова повідомила про підозру третьому учаснику злочинної схеми. Про це 6 січня повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з матеріалами слідства, група осіб (всі жителі Чернівецької області) налагодили канал незаконного переправлення призовників через державний кордон України з Республікою Молдова поза пунктами пропуску. Вказана послуга коштувала 8 000 євро з особи.

У листопаді 2022 року при черговій спробі переправлення громадянина призовного віку до Республіки Молдова двох учасників схеми було затримано. Наразі їм повідомлено про підозру, а на їхнє майно накладено арешт.

У ході подальших слідчих дій правоохоронцям вдалося встановити ще одну особу, причетну до організації та управління цією злочинною групою.

Третім фігурантом виявився 52-річний мешканець Чернівецької області, який раніше перебував у полі зору правоохоронців. Чоловік особисто давав вказівки учасникам схеми, а також особам, які планували нелегально потрапити до Молдови, щодо маршрутів перетину кордону, наявності патрулів тощо.

Вирішується питання про обрання чоловікові запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають, встановлюються інші учасники злочинної групи.
Добавил: Loci
Категория: Украина 133
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close