МОЗ підвів підсумки пандемії COVID-19 в Україні
МОЗ підвів підсумки пандемії COVID-19 в Україні

Коронавірус більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я міжнародного значення, але це не означає, що він перестав бути загрозою, зазначили у відомстві.

Від початку пандемії в Україні було виявлено понад 5,5 млн випадків захворювання, зокрема, майже 416 тисяч – серед дітей.  Про це напередодні повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Внаслідок цієї хвороби померло 112 268 українців (із них 89 – діти, 1256  – медичні працівники).

"COVID-19 більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я міжнародного значення… Втім, це не означає, що COVID-19 перестав бути загрозою, це лише свідчення того, що вакцинація населення у світі дала свої результати і завдяки цьому вдалося знизити кількість госпіталізацій та смертності внаслідок хвороби", – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, 5 травня ВООЗ оголосила оголосила про припинення пандемії COVID-19. Коронавірус більше не вважається глобальною надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я. Водночас було оголошено про публікацію Стратегічного плану готовності та реагування на COVID-19 на 2023-2025 роки. Державам рекомендується продовжувати наслідувати випущені Тимчасові рекомендації.

Відомо, що за час пандемії у світі зафіксували 764 млн випадків заражень та щонайменше 7 млн смертей.
Добавил: Loci
Категория: Украина 404
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close