Молдова у листопаді на третину скоротила споживання газу | |
|
14.12.2022
15:06
222
| |
![]() Глава компанії Молдовагаз Вадим Чебан заявив, що країна через зростання тарифів майже на третину скоротила споживання газу у листопаді. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу RliveTV. "Лише у листопаді на рівні побутових споживачів у нас падіння споживання становить 30%. Особливо у сільській місцевості. Люди пристосовуються до цих обставин і переходять на альтернативні види палива, дрова, вугілля або просто менше споживають", - зазначив Чебан. За його словами, споживання газу знижується навіть у холодний період через зростання тарифів та зниження доходів. Як заявив Чебан, наразі немає передумов для зниження тарифу наступного року, а навпаки, він може підвищитися в умовах біржових цін, які зараз зросли до $1,7 тис. за 1 тис. куб. м. "Це означає, що тариф буде з урахуванням фінансових відхилень 33-35 лей ($1,7-1,8)", - сказав він. Зазначається, що за минулий рік ціни на газ у Молдові зросли майже в сім разів із 4,57 лея ($0,23) до 29,3 лея ($1,5) за 1 куб. м. | |
|
Категория: Мир
222
| |
|
Сейчас читают
На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 |
| Всего комментариев: 0 | |



