Митники зафіксували порушення на 17 млрд з початку року | |
|
09.10.2024
14:56
701
| |
![]() Вартісний показник на митниці збільшився майже у 2,5 раза проти аналогічного періоду 2023 року.Українські митники виявили 7 259 порушень митних правил на 17 млрд грн протягом січня-вересня 2024 року. Про це інформує пресслужба Держмитниці у середу, 9 жовтня. Так, вартісний показник збільшився майже у 2,5 раза проти аналогічного періоду 2023 року. У 2 273 справах про порушення митних правил тимчасово вилучено предмети правопорушень на суму 430 млн гривень. Зокрема:
Зауважується, що у 2 161 справі про порушення митних правил, зокрема заведених у попередніх періодах, митницями застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 58,6 млн грн, з яких стягнуто до Держбюджету 57,9 млн грн. Своєю чергою, на розгляд до суду передано 3 969 справ про порушення митних правил на майже 16,6 млрд грн. За результатами розгляду справ судами, зокрема заведених у попередні періоди, накладено стягнень на 1,9 млрд грн. | |
|
Категория: Украина
701
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



