Мінфін США вважає, що країна влітку зіткнеться з дефолтом | |
|
12.06.2025
13:33
679
| |
![]() США не матиме грошей для сплати рахунків за держборгом в середині або наприкінці літа, припускає голова відомства Скотт Бессент.США загрожує дефолт за державним боргом у середині або наприкінці літа. Про це заявив міністр фінансів країни Скотт Бессент, повідомляє інформагентство Bloomberg.Під час слухань у Комітеті з питань засобів і процедур Палати представників Бессент відповів на запитання, коли США не матиме грошей для сплати рахунків за державним боргом. На його думку, це буде в середині або наприкінці літа. "Так звана дата "X" - це рухома ціль", - пояснив американський урядовець. Літо технічно триває з 20 червня по 22 вересня. Бюджетне управління Конгресу напередодні заявило, що, за його прогнозами, США вичерпають кошти на сплату боргу вже в середині серпня. | |
|
Категория: Мир
679
| |
|
Сейчас читают
Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 |
| Всего комментариев: 0 | |



