Мессі розсміявся, коли я надіслав йому таблицю МЛС - Агуеро
12.06.2023 17:51 827
Мессі розсміявся, коли я надіслав йому таблицю МЛС - Агуеро

Екс-форвард збірної Аргентини розповів про свою розмову з співвітчизником після трансферу до МЛС.

Серхіо Агуеро розповів про свою розмову з Ліонелем Мессі, після оголошення новини про його трансфер до Інтер Маямі.

Екс-форвард збірної Аргентини, який товаришує зі своїм легендарним співвітчизником, повідомив про кумедну реакцію свого друга на становище "рожевих" у турнірній таблиці МЛС.

"Усіх здивував трансфер в Інтер Маямі, тому що було багато розмов про Барселону, але врешті-решт це було рішення Мессі, і, думаю, він шукав щастя, а не тиск, пов'язаний з перемогами.

Зрештою, йому захочеться перемогти. Але він отримуватиме задоволення, добре проводитиме час. Не знаю, чи зможе він вигравати кожен матч. Так чи інакше, коли ти граєш більш розкуто, справи йдуть краще.

Ми нещодавно розмовляли, я надіслав йому таблицю МЛС. Сказав йому: "Слухай, твоя команда відстає, краще б тобі вивести її на 9-те або 8-ме місце, щоб потрапити в плей-оф".


Він просто розсміявся - а що йому залишалося робити? Він сміявся разом зі мною. "Нам треба забратися в плей-оф", - сказав він мені.

Не варто виключати його виступу на ЧС, враховуючи те, як він стежить за собою. Звісно, він гратиме не на рівні останнього ЧС, але все ж це Мессі. Він здатний забити зі штрафного. Треба залишити двері напіввідчиненими", - цитує Агуеро Clarin.

Нагадаємо, що Інтер Маямі посідає останню сходинку в східній конференції та відстає від зони плей-оф на 7 пунктів.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 827
Рейтинг: 4.7/3
Всего комментариев: 0
avatar
close