Лукашенко зібрав військових та силовиків
22.12.2022 13:40 71
Лукашенко зібрав військових та силовиків
Лукашенко заявив, що не може відкидати, що проти Білорусі "може бути розгорнута агресія", і що бачить таку готовність з боку сусідів.
Лідер білоруського режиму Олександр Лукашенко зібрав нараду з військовими та силовим блоком, на якій обговорюють нещодавню перевірку бойової готовності армії та перекидання частини техніки ближче до кордону з Україною. Про це повідомляє сайт Лукашенка.

"Хочеш миру - готуйся до війни… Ми проводили і проводимо тренування. Зараз вони в силу ситуації, що склалася, і загроз більш масштабні. Тому ми на своїй території проводимо навчання. Переміщуємо туди, куди ми вважаємо за потрібне, і спільне угруповання збройних сил, і свої збройні сили", - заявив самопроголошений президент.

За його словами, у перекиданні військ ближче до кордону з Україною нібито немає "жодного іншого задуму, жодної конспірології".

Також він заявив, що не може відкидати, що проти Білорусі "може бути розгорнута агресія", і що бачить "таку готовність з боку сусідів".

Саме тому він і вирішив провести несподівану перевірку сил негайного реагування.

Як зазначив Лукашенко, станом на 22 грудня всі операції "цілком завершені, і збройні сили, сили спеціальних операцій, спецпідрозділи перебувають у місцях постійної дислокації".
Добавил: Loci
Категория: Мир 71
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close