Луческу не планує йти з Динамо
Луческу не планує йти з Динамо
Головний тренер київського клубу розповів про своє майбутнє в команді під час війни.
 
Мірча Луческу не планує залишати київське Динамо через російське вторгнення. Про це головний тренер титулованого українського клубу повідомив в інтерв'ю GSP.
 
За словами фахівця, до нього із пропозицією про перехід зверталося багато команд, але він не має наміру залишати "біло-блакитних" у скрутну годину.
 
"Я спілкуюся із президентом кожні два-три дні. Жодні рішення не приймають без мене. За це я надто вдячний керівництву команди.
 
Маю контракт до 2024 року. Не можу залишити команду в такому хаосі. Насправді маю серйозні пропозиції, навіть отримував запрошення від Фенербахче. Але наразі все це вже є неактуальним.
 
Я не можу піти в такій ситуації. Нізащо, хай що є у світі. Інакше бути мені боягузом. Я пройшов через усе це у футболі, війну теж. Але ще ніколи не було такої ситуації, коли я маю змогу грати матчі єврокубків, але не можу виступати в чемпіонаті країни. Мені потрібні серйозні ігри щотижня.
 
Я продовжую працювати, я активний, динамічний, зважую та приймаю рішення. От таким є моє життя, це те, що мені дав футбол, тому зарплата не може мати жодного значення", – заявив Луческу.
Добавил: LociOlah
Категория: Спорт 24
Рейтинг: 0.0/0
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close