Кримського депутата засудили до 12 років за державну зраду
Кримського депутата засудили до 12 років за державну зраду

У 2014 році засуджений спільно з іншими депутатами кримського парламенту перейшов на бік росіян.

Депутата Верховної Ради АР Крим, який у 2014-му році перейшов на бік російських окупантів, заочно засудили до 12 років позбавлення волі за державну зраду. Про це повідомила прокуратура АР Крим та м. Севастополя.
 
"За публічного обвинувачення прокуратури автономії 12 років позбавлення волі заочно отримав кримський депутат Верховної Ради АР Крим VI скликання. Його визнано винним у вчиненні державної зради", - йдеться у повідомленні.
 
Прокурори довели, що у 2014 році засуджений спільно з іншими депутатами кримського парламенту для приховання факту окупації півострова збройними силами РФ та легітимізації дій РФ проголосував за прийняття ряду незаконних постанов.  
 
Йдеться про рішення щодо проведення "загальнокримського референдуму", що мав показати картинку "вільного волевиявлення кримчан", прийняття постанови "Про декларацію про незалежність АР Крим та м. Севастополя", що передбачала "входження Криму до складу РФ".
 
Всупереч постанові Верховної Ради, якою їхні повноваження було припинено, колишні депутати також проголосували за прийняття постанови про "Незалежність Криму" та "Правонаступництво Республіки Крим".

Нагадаємо, раніше кримського "суддю", причетного до переслідування заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, засудили до 12 років позбавлення волі.
Добавил: Loci
Категория: Украина 378
Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close