Комік Нік Кеннон застрахував свої геніталії на $10 мільйонів
04.07.2024 12:28 1835
Комік Нік Кеннон застрахував свої геніталії на $10 мільйонів

Як уточнив шоумен, це не означає, що він найближчим часом збирається збільшити кількість своїх нащадків. Мовляв, просто намагається бути впевненим, що ніщо не піде не так.

Американський актор і комік Нік Кеннон застрахував свої репродуктивні органи на 10 мільйонів доларів. Про це повідомляє Entertainment Tonight.

Знаменитість, який має 12 біологічних дітей від різних жінок, назвав їх "найціннішим активом".

"Мені довелося застрахувати їх. Тому що ви чуєте про те, як всі ці різні знаменитості страхують свої ноги... Тому я подумав: "Гей, ну, мені потрібно застрахувати свою найціннішу частину тіла", - поділився він у бесіді з журналістами таблоїда.

Все це було зроблено у партнерстві з компанією, яка виробляє органічне мило та засоби для догляду за чоловіками, але Кеннон підкреслив, що страхування не означає, що він планує розширювати своє сімейство в найближчому майбутньому.

"Я просто хочу переконатися, що нічого не піде не так", - сказав Кеннон.

Варто зазначити, що Нік Кеннон виховує сина Легендарі, який з'явився на світ 28 червня 2022 року виховує ще 11 дітей від кількох інших жінок. У нього є 13-річні близнюки Монро і Марокко від колишньої дружини Мераї Кері, семирічний син Голден Сегон, однорічний Райз Мессайя і донька Пауерфул Квін, якій зараз три роки, від Бріттані Белл, трирічні двійнята Зайон Міксолідіан і Зілліон Хейр від Еббі Де Ла Рози, однорічна Онікс Айс Коул від ЛаНіші Коул, однорічна Хало від Аліси Скотт. Другий син Кеннона і Скотт, Зен, помер від раку мозку у віці 5 місяців 2021 року. Також у нього є однорічний син Бьютіфул Цеппелін.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 1835
Рейтинг: 4.5/10
Всего комментариев: 0
avatar
close