КНДР на кордоні з Південною Кореєю перерізала лінії електропередачі | |
|
26.11.2024
13:05
436
| |
![]() Військові Південної Кореї помітили, що північнокорейські солдати, починаючи з неділі, демонтували частину ліній електропередачі.Північна Корея перерізала лінії електропередачі, встановлені Південною Кореєю для постачання електроенергії до закритого спільного індустріального парку в північнокорейському прикордонному місті Кесон. Про це повідомляє місцеве інформаційне агентство Yonhap.Військові Південної Кореї помітили, що північнокорейські солдати, починаючи з неділі, демонтували частину ліній електропередачі, що з'єднують електроопори, збудовані подовж дороги Кьонгі. Проте КНДР ще не знесла вже недіючі опори ЛЕП. Південна Корея побудувала 48 опор електропередачі, 15 з яких розташовані на півночі, щоб постачати електроенергію до нині закритого промислового комплексу Кесон. Постачання електроенергії припинилося з червня 2020 року, коли Північна Корея підірвала міжкорейський офіс зв’язку на території комплексу. | |
|
Категория: Мир
436
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



