Київ повертається до стабілізаційних графіків – ДТЕК | |
|
03.01.2023
15:23
250
| |
![]() З 14.00 3 січня для жителів столиці починає діяти режим стабілізаційних відключень електрики.У вівторок, 3 січня, з 14.00 Київ повертається до стабілізаційних графіків відключень електроенергії. Про це повідомила прес-служба ДТЕК. Зазначається, що тепла погода і скорочення споживання промисловістю дозволили мінімально обмежувати електроенергію для киян. "Але вже поступово збільшується навантаження на енергосистему через зростаюче споживання, зокрема, промисловими підприємствами. Тому сьогодні з 14.00 для жителів столиці починають діяти графіки стабілізаційних відключень", – підкреслили у компанії. Раніше в Укренерго заявили, що вдень відключення в Україні не потрібні, але у другій половині дня зростає споживання, тож областям відведено ліміти. Нагадаємо, вночі 2 січня окупанти запустили кілька хвиль безпілотників по Україні. Внаслідок атак постраждали об'єкти енергетичної інфраструктури у Києві і Київській області. | |
|
Категория: Украина
250
| |
|
Сейчас читают
Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 |
| Всего комментариев: 0 | |



