Кейт Міддлтон розкрила перше слово принца Луї
29.08.2023 12:12 520
Кейт Міддлтон розкрила перше слово принца Луї

У принца Вільяма та Кейт Міддлтон троє дітей: дев'ятирічний принц Джордж, восьмирічна принцеса Шарлотта та п'ятирічний принц Луї

Якщо першими словами більшості немовлят зазвичай були або "мама", або "тато", то молодша дитина принца та принцеси Уельських вирішила, що піде проти цієї тенденції. Про це повідомляє Express.

Кейт Міддлтон розповіла, що одне з перших слів принца Луї, який народився у 2018 році, стосувалося її любові до випічки та одному з її улюблених пекарських шоу The Great British Bake-Off.

У 2019 році принцеса та її чоловік Вільям з'явилися на шоу A Berry Royal Christmas разом із знаменитим пекарем Мері Беррі і одним із перших слів Луї було "Мері".

"Одним із перших слів Луї було "Мері", тому що всі мої кулінарні книги на кухні були на висоті його зросту", - поділилася Кейт Міддлтон.

За її словами, дітей справді захоплюють обличчя людей, а зображення Мері Беррі було на всіх її кулінарних книгах, тож маленький принц впізнавав її.

Зазначимо, що перші слова принцеси Шарлотти і принца Джорджа також були нетиповими. Донька принца і принцеси Уельських сказала своє перше слово на камеру, коли побачила повітряну кульку. Ним було "поп".

Майбутній спадкоємець престолу принц Джордж вимовив своє перше слово під час подорожі Австралією. Він сказав "білбі" - назва австралійської сумчастої тварини.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 520
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close