Калініна і Володько дружно програли на старті турніру у Монтерреї | |
|
20.08.2024
11:55
573
| |
![]() Українські тенісистки зачохлили ракетки вже після першого матчу змагань у Мексиці серії WTA 500.Ангеліна Калініна і Катерина Володько завершили змагання на турнірі серії WTA 500 в мексиканському Монтерреї. Українські тенісистки не змогли перемогти своїх перших суперниць на змаганнях. Калініна без боротьби поступилась росіянці Еріці Андреєвій, а Володько у боротьбі поступилась Ліні Глушко з Ізраїлю, батьки якої 1999 року емігрували з України.
WTA. Монтеррей. Перший раунд. 20 серпня Еріка Андреєва (Росія) - Ангеліна Калініна (Україна) - 6:1, 6:4 Ліна Глушко (Ізраїль) - Катерина Володько (Україна) - 6:3, 3:6, 6:3 | |
|
Категория: Спорт
573
| |
|
Сейчас читают
Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



