Ізраїль випустив на волю 55 палестинців, затриманих у Газі - ЗМІ
01.07.2024 16:34 1159
Ізраїль випустив на волю 55 палестинців, затриманих у Газі - ЗМІ

Серед визволених заручників - керівник лікарні Аш-Шифа Мухаммад Абу Салмія, якого ізраїльські військові затримали у листопаді 2023 року

Ізраїльська сторона відпустила 55 палестинців, затриманих за останні місяці у секторі Газа. Про це повідомила агенція АР із посиланням на палестинські джерела.

Повідомляється, що серед визволених заручників - керівник лікарні Аш-Шифа Мухаммад Абу Салмія, якого ізраїльські військові затримали у листопаді 2023 року за підозру в тому, що він дозволив угрупованню ХАМАС використати установу для укриття і пункту для планування операції.

На опублікованому в палестинських ЗМІ відеозаписі Абу Салмія звинувачує ізраїльську владу в "щоденних фізичних та психологічних приниженнях" затриманих.

Зазначаєтья, що Армія оборони Ізраїлю у квітні цього року заявила про завершення військової операції у лікарні Аш-Шифа у секторі Газа. Військові заявили, що в лікарні було вбито близько 200 бойовиків угруповання ХАМАС і затримано ще 500 підозрюваних у зв'язках із терористами.

Додамо, що в повідомленнях ЗМІ про кількість визволених є розбіжності, зокрема видання Деталі: Новини Ізралю пише про 50, а не про 55 визволених.
Добавил: Loci
Категория: Мир 1159
Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
close