Гвоздик повідомив, де і коли планує провести свій наступний бій
13.06.2023 12:13 1204
Гвоздик повідомив, де і коли планує провести свій наступний бій

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі хоче продовжити свою співпрацю з Саулем Альваресом.

Олександр Гвоздик хоче битися в андеркарді великого боксерського шоу Сауля Альвареса. Про це повідомив сам український боксер.

За словами колишнього чемпіона світу в напівважкій вазі, наразі мексиканець домовляється про реванш з росіянином Біволом. Якщо боксерам вдасться прийти до згоди, то поєдинок пройде вже у вересні цього року. Саме тоді у ринг вийде і Гвоздик.

"Приблизні плани залежать від того, як там домовляться з Канело. Зараз обіцяли в нього знову побоксувати в андеркарді. Я працюю з Едді Рейносо як із менеджером, тому така можливість завжди є.

Після мого бою я заходив до роздягальні Канело, він мене запросив до табору - каже, що вони повинні боксувати з Біволом, і йому потрібен спаринг-партнер. Для мене це взагалі чудово. Я чув, що вони готуватимуться в горах. Це ситуація, коли ти отримуєш топові спаринги, і тобі за це ще й платять. Для мене це взагалі супер, було б чудово.

Зараз я чув, що вони поки не можуть домовитися з Біволом. Але буду сподіватися, що домовляться. План - побоксувати у вересні там, де це робитиме Канело. Поки вони не домовилися за мейн-івент, про другорядні бої ніхто розмовляти не буде", - сказав Гвоздик в інтерв'ю YouTube-каналу "Студія боксу Віктора Ялимова".
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 1204
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close