Гуменюк пояснила заяву РФ про відхід з Херсонщини
Гуменюк пояснила заяву РФ про відхід з Херсонщини

Ворог надіявся спровокувати реакцію Сил оборони України, однак лиш посіяв паніку серед своїх солдатів, зазначила Наталя Гуменюк.

Російські окупанти заявили про свій "відхід" з лівобережжя Херсонської області, щоб спровокувати реакцію Сил оборони України, та вона не послідувала. В армії РФ почалась паніка й згодом заяву довелося "анулювати". Про це повідомила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону Єдині новини.

"Очевидно це спроба виміряти готовність і спосіб реагування наших сил на подібні заяви. Оскільки довготривалий час в інформаційному просторі підігрівалися всі необхідні ресурси, щоб пролунала подібна заява. І вони хотіли спровокувати нашу реакцію, а вона не послідувала", - пояснила вона.

За її словами, росіяни зрозуміли, що отримали фактично зворотний ефект. В їхньому війську почалась паніка, посилився розбрат і вони були змушені прибрати цю заяву.

"Оскільки там дійсно морально-психологічна ситуація в підрозділах, які знаходяться на лівому березі, наближена до критичної. Там процвітає дезертирство, суперечки між підрозділами та немає злагодженості. І це все ускладнює бойову роботу в тих умовах, коли Сили оборони тиснуть на присутність військ на лівому березі", - резюмувала Гуменюк.

Як ми вже писали раніше, міністерство оборони РФ заявило про рішення провести перегрупування військ зі складу окупаційного контингенту в Херсонській області і відвести їх подалі на схід від Дніпра. Згодом інформацію про "маневри" змінили. 
Добавил: Loci
Категория: Украина 861
Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close