Генштаб розповів про нові "прильоти" в Усть-Лузі | |
|
07.04.2026
19:21
1512
| |
![]() Також військові уточнили результати уражень в порту Приморськ і на НПЗ Лукойлу в Нижньому Новгороді.У ніч на 7 квітня українські військові знов уразили нафтовий термінал Усть-Луга Ойл в Ленінградській області РФ. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вівторок."Попередньо підтверджено ураження трьох резервуарів, які належать підприємству Транснефть-Балтика. Зазначений об’єкт є важливим елементом експортної інфраструктури нафтопродуктів рф, кошти від функціонування якої йдуть на продовження збройної агресії проти України. Масштаби завданих збитків уточнюються", – йдеться в повідомленні. Крім того, військові уточнили результати уражень від 5 квітня. Тоді в порту Транснефть-Порт Приморск були пошкоджені три резервуари типу РВСП-20000 з подальшим займанням нафтопродуктів. "РВСП-20000 – резервуар об'ємом 20 000 куб м. Це типова конструкція, яку використовують для тривалого зберігання нафти, нафтопродуктів та інших легкозаймистих рідин", – пояснили в Генштабі. Також уточнено, що під час ураження 5 квітня ООО Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез були пошкоджені елементи установок первинної переробки сирої нафти АВТ-6 та АВТ-1 та установки 19/6, задіяної у виробництві нафтових бітумів. | |
|
Категория: Украина
1512
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



