Газмережі спростували відключення у Конотопі | |
|
30.03.2026
18:59
2491
| |
![]() Без газопостачання залишалося три клієнти в одному з сіл під Конотопом. Жителям самого міста газ не відключали.У філії "Газмережі Сумщини" прокоментували інформацію стосовно того, що частина жителів Конотопа залишилася без газу внаслідок російського обстрілу."У ЗМІ поширюється інформація, що частина жителів Конотопа залишилась без газу внаслідок удару РФ. Ворог дійсно знову атакував один із наших газорозподільних об'єктів. Ми локалізували аварійну ситуацію. Проте масових відключень вдалося уникнути", - зазначили у повідомленні. Так, у філії зауважили, що без газопостачання залишилися три клієнти в одному із сіл під Конотопом. Тоді як жителям самого міста газ не відключали. Раніше повідомили, що у місті Конотоп Сумської області після вибуху внаслідок російського обстрілу пошкоджена інфраструктура, частина міста залишилася без газопостачання. | |
|
Категория: Украина
2491
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



