Франція надасть обладнання на 415 млн євро для енергосектору України
14.12.2022 15:07 65
Франція надасть обладнання на 415 млн євро для енергосектору України
Внаслідок російських атак постраждало близько 50% енергетичної інфраструктури, зазначив глава Міненерго.

Франція надасть обладнання на 415 млн євро для відновлення енергосектору України. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, повідомляє прес-служба відомства у середу, 14 грудня.

"Через постійні російські атаки наші потреби зростають щотижня. У пріоритеті - високовольтне обладнання, але є потреба і в іншій техніці та запчастинах для проведення ремонту мереж. Підтримка обладнанням на суму 415 млн євро, яке Франція надасть Україні, значною мірою допоможе відновленню українського енергосектору", - сказав міністр.

Він нагадав, що в результаті російських атак постраждало близько 50% енергетичної інфраструктури України, яка протягом двох місяців практично щодня страждає від прицільного обстрілу російськими ракетами.

У цьому зв'язку міністр наголосив на важливості солідарності європейських країн для захисту цивільного населення України від енергетичної агресії Росії.

Глава Міненерго додав, що Україна також потребує газотурбінних та газопоршневих блоків, які допоможуть забезпечити стабільну роботу енергосистеми.

Напередодні президент Володимир Зеленський звернувся до учасників міжнародної конференції солідарності з народом України в Парижі - енегетичного Рамштайну - з шістьма ініціативами щодо подолання російського енерготерору.
Добавил: Loci
Категория: Мир 65
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close