Екс-гравець НБА зізнався, що він гей | |
|
16.11.2022
14:19
243
| |
![]() Колишній гравець Національної баскетбольної асоціації, а зараз центровий австралійського Мельбурна Айзек Гамфріс, зізнався в нетрадиційній сексуальній орієнтації. За словами спортсмена, він утомився і не може більше приховувати, що він гей. "Я багато чого зрозумів про себе останнім часом. Мені доведеться бути тим, хто я є насправді, я більше не можу ховатися, тому що я проробив велику роботу всередині себе. Я приховував щось про себе все життя, від усіх, "Кого люблю, а іноді навіть від себе. Це правда, яку я довгий час заперечував, але тепер я готовий зізнатися всім, що я гей", - цитує спортсмена CNN. Зазначимо, що 211-сантиметровий баскетболіст у молодому віці виступав у NCAA за Кентукі, проте після закінчення навчання не зумів отримати місце у НБА. Він виступав в Австралії та Сербії, а потім отримав шанс в Атланті, за яку відіграв 5 матчів, один раз вийшовши у старті. | |
|
Категория: Спорт
243
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



