Частина пілотів завершує навчання на F-16 - ПC
Частина пілотів завершує навчання на F-16 - ПC

Коли винищувачі прибудуть в Україну, льотчики будуть готові до виконання завдань, запевнив Ілля Євлаш.

Деякі українські пілоти вже завершують навчання на американських літаках F-16. Коли винищувачі прибудуть в Україну, льотчики будуть готові до виконання завдань. Про це сказав речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону у четвер, 9 травня.

За його словами, підготовка пілотів невпинна і цей процес триває на різних рівнях.

"Ми вже маємо льотчиків, які завершують своє навчання на F-16. Як тільки це стане можливо, F-16 прибудуть в Україну, звичайно, ці пілоти вже будуть готові до виконання бойових завдань у повітряному просторі в українському небі", – сказав він.

За словами Євлаша, Україні потрібен не один десяток літаків типу F-16 для того, щоб захистити повітряний простір від російських атак. А такі винищувачі будуть здатні боротися з малорозмірними цілями, у тому числі з крилатими ракетами.

Раніше повідомлялося, що Україна може отримати перші винищувачі F-16 влітку 2024 року. Також у Міноборони заявляли, що усі необхідні рішення щодо отримання літаків F-16 уже ухвалені та процес "рухається за планом". А в Повітряних силах запевнили, що поява F-16 буде несподіванкою.
Добавил: Loci
Категория: Украина 393
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close