Бущан - про гру із Зальцбургом: Треба було реалізовувати свої моменти | |
|
22.08.2024
11:25
568
| |
![]() Голкіпер київського Динамо прокоментував результат першого матчу кваліфікації Ліги чемпіонів проти австрійців.Динамо не пощастило у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти Зальцбурга. Так вважає голкіпер київського клубу Георгій Бущан.На думку футболіста, гра у польському Любліні була рівною, утім "біло-сині" не змогли забити свої моменти, а суперник скористався помилками динамівців. "Як на мене, гра сьогодні була рівною, просто треба було реалізовувати свої моменти, але не пощастило. Але команда грала до кінця, і я думаю, що в нас ще будуть шанси зіграти в Австрії якомога краще. Думаю, було присутнє певне хвилювання, але й суперник добре пресингував. Зокрема, в першому таймі нам не завжди вдавалося вийти з-під пресингу, були й мої помилки. У другому таймі налагодили нашу гру, але трохи не пощастило",- цитує Бущана прес-служба Динамо. | |
|
Категория: Спорт
568
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 |
| Всего комментариев: 0 | |



