Бригада будівельників з Рівненщини підхопила ботулізм у Києві
Бригада будівельників з Рівненщини підхопила ботулізм у Києві

Перший хворий звернувся до лікарів на сьомий день захворювання, а двоє інших чоловіків - на 11 день.

Троє чоловіків з Рівненської області, перебуваючи на будівельних роботах в Києві, заразилися ботулізмом. Про це повідомив директор обласного центру контролю та профілактики хвороб Роман Сафонов під час брифінгу.

"Бригада будівельників з шести осіб з Рокитного, перебуваючи на будівельних роботах в Києві, добре повечеряла привареним солоним свинячим м'ясом з прошарками сала домашнього приготування без термічної обробки. З шести троє захворіли на ботулізм", - розповів він.

За словами Сафонова, попри активні клінічні прояви, за медичною допомогою чоловіки звернулись не одразу. І через погіршення стану хворі були змушені повертатися у Рівненську область, де і звернулись за меддопомогою.

Перший хворий звернувся до лікарів на сьомий день захворювання, а двоє інших чоловіків - на 11 день із симптомами блювання, проносом, двоїння в очах, які є характерними для ботулізму.

"Усі три випадки були лабораторно підтверджені, хворим введений анатоксин ботулінічний і наразі всі живі, продовжують лікуватись з хорошим прогнозом в стаціонарі", - повідомив Сафонов.
Добавил: Loci
Категория: Украина 444
Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar
close