Бригада будівельників з Рівненщини підхопила ботулізм у Києві | |
|
09.11.2023
13:42
564
| |
![]() Перший хворий звернувся до лікарів на сьомий день захворювання, а двоє інших чоловіків - на 11 день.Троє чоловіків з Рівненської області, перебуваючи на будівельних роботах в Києві, заразилися ботулізмом. Про це повідомив директор обласного центру контролю та профілактики хвороб Роман Сафонов під час брифінгу."Бригада будівельників з шести осіб з Рокитного, перебуваючи на будівельних роботах в Києві, добре повечеряла привареним солоним свинячим м'ясом з прошарками сала домашнього приготування без термічної обробки. З шести троє захворіли на ботулізм", - розповів він. За словами Сафонова, попри активні клінічні прояви, за медичною допомогою чоловіки звернулись не одразу. І через погіршення стану хворі були змушені повертатися у Рівненську область, де і звернулись за меддопомогою. Перший хворий звернувся до лікарів на сьомий день захворювання, а двоє інших чоловіків - на 11 день із симптомами блювання, проносом, двоїння в очах, які є характерними для ботулізму. "Усі три випадки були лабораторно підтверджені, хворим введений анатоксин ботулінічний і наразі всі живі, продовжують лікуватись з хорошим прогнозом в стаціонарі", - повідомив Сафонов. | |
|
Категория: Украина
564
| |
|
Сейчас читают
На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



