Австрія висилає чотирьох дипломатів РФ | |
|
02.02.2023
13:35
349
| |
![]() Російські дипломати мають покинути територію Республіки Австрія до 8 лютого 2023 року.Міністерство закордонних справ Австрії у четвер, 2 лютого, повідомило, що витуряє чотирьох російських дипломатів.Йдеться про двох дипломатів посольства Росії, які здійснювали дії, несумісні з їхнім дипломатичним статусом, а тому – відповідно до статті 9 Віденської конвенції – були оголошені персонами нон грата. Також витуряють двох дипломатів з постійного представництва Росії при ООН. "Четверо російських дипломатів мають покинути територію Республіки Австрія не далі, як за тиждень, тобто до кінця 8 лютого 2023 року", – заявили у МЗС Австрії. | |
|
Категория: Мир
349
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 |
| Всего комментариев: 0 | |



