Аграрії засіяли озимими зерновими 90% площ
Аграрії засіяли озимими зерновими 90% площ
Ріпак повністю посіяний у всіх регіонах. Сівба пшениці, ячменю та жита завершена у Вінницькій, Волинській, Київській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Українські аграрії завершують сівбу озимих зернових культур у всіх областях: станом на перший тиждень листопада засіяно 4,3 млн га, або 90% до прогнозу. Про це 8 листопада повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

За даними відомства, посіяно 3,6 млн га пшениці (91%), 568 тис. га ячменю (84%) та 79 тис. га жита (92%).

"За попередній тиждень аграрії посіяли 228 тис. га озимих зернових. Пшениці та ячменю найбільше в Одеській області - 470 тис. га та 181 тис. га відповідно. Лідером за сівбою жита зараз є Волинь - 18 тис. га", - уточнили в Мінагрополітики.

Завершили сівбу озимих зернових культур у Вінницькій, Волинській, Київській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Близькі до завершення - Житомирщина, Полтавщина, Хмельниччина та Чернігівщина.

Сівба озимого ріпаку закінчена у всіх регіонах на 999 тис. га (104% до прогнозу).

Раніше повідомлялося, що в Україні зібрали зернові та зернобобові культури на площі 8 млн га (72%). На 100% завершено збір пшениці, ячменю, гороху та ріпаку, на 95% - гречки та проса.
Добавил: LociOlah
Категория: Украина 48
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close