600 км пішки: у ГУР розкрили деталі знищення ТУ-22
600 км пішки: у ГУР розкрили деталі знищення ТУ-22

Група українських військових пройшла 600 км по території ворога, щоб знищити один бомбардувальник та вивести з ладу ще два.

Українська група розвідників у серпні минулого року проникла на територію Росії, знищила російський бомбардувальник ТУ-22М3 і вивели з ладу ще два. Групою командував полковник Олег Бабій. Про це повідомляється на сайті Головного управління розвідки Міноборони.

"Щоб знищити російські бомбардувальники, українські розвідники подолали пішки понад 600 кілометрів територією противника", - йдеться повідомленні.

У ГУР розповіли, що під час виконання бойового завдання полковник Олег Бабій загинув.

"Останнє успішно виконане завдання групи розвідників Олега Бабія – знищення та виведення з ладу трьох російських бомбардувальників ТУ-22М3, значно порушило плани військово-політичного керівництва РФ щодо нанесення ракетних ударів по території України та фактично повністю дестабілізувало роботу аеродромів і пунктів базування дальньої авіації", - зазначили у ГУР.

Повертаючись на підконтрольну Україні територію, розвідувальна група полковника Олега Бабія потрапила у засідку та вступила в нерівний бій з російськими загарбниками.

"У цьому бою 30 серпня 2023 року, прикриваючи відхід своїх бойових побратимів, український розвідник підполковник Олег Бабій зазнав смертельного поранення та загинув", - розповіли у ГУР.

За свій героїчний подвиг Бабій нагороджений званням Героя України з посмертним присвоєнням ордену "Золота зірка".
Групою командував полковник Олег Бабій

Як розповіли у ГУР, з перших днів повномасштабного вторгнення росіян він організовував і здійснював спецоперації на тимчасово окупованих територіях України й на території противника. На його рахунку – дев'ять успішних розвідувальних виходів у тил противника, дванадцять спеціальних заходів з організації та забезпечення руху опору на ТОТ України та в тилу противника.
Добавил: Loci
Категория: Украина 412
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close