ЗСУ знову просунулися на флангах під Бахмутом | |
|
18.05.2023
11:52
609
| |
![]() За добу на Бахмутському напрямку відбулося 25 бойових зіткнень. Було знищено 130 окупантів, 145 дістали поранень.За минулу добу підрозділи української армії просунулись на відстань до 1,7 км на певних ділянках на Бахмутському напрямку. Про це сказав речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону в четвер, 18 травня."487 разів ворог завдавав ударів ствольною та реактивною артилерією по наших позиціях. Відбулося 25 бойових зіткнень, шість авіанальотів. У боях знищено 130 окупантів, 145 дістали поранень, четверо потрапили в полон", – розповів він. За даними Череватого, також було знищено дві самохідні артилерійські установки Мста, БПЛА "Орлан-10" і вісім польових складів із боєприпасами. "Під час боїв наші підрозділи, незважаючи на те, що не мають зараз переваги в техніці, снарядах і особовому складі, продовжують просуватися на флангах: на відстань від 150 до 1700 м вдалося за добу пройти", – зазначив речник. | |
|
Категория: Украина
609
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



