ЗСУ знайшли у полоненого окупанта записи про втрати РФ під Вугледаром
ЗСУ знайшли у полоненого окупанта записи про втрати РФ під Вугледаром

Знайдений документ свідчить, що в одному із таких штурмів зі 100 окупантів живими повернулися лише 16. 

Окупанти використовують під час штурму позицій ЗСУ у районі Вугледара не лише кадровиків, а й мобілізованих із ув'язненими. Про це повідомляє Telegram-канал Оперативний ЗСУ Chat із посиланням на записи, знайдені в одного полоненого окупанта.
 
У цих записах розписано деталі штурму позицій українських захисників. На фото можна побачити дані так званого БЧС – бойовий та численний склад. Зокрема, там детально вказано, скільки окупантів висунулося на бойове завдання та скільки зрештою повернулося живими або пораненими.
 
Дані розписані від 26 лютого до 5 березня. Вони свідчать, що регулярні частини ЗС РФ були посилені як мобілізованими, так і ув'язненими.
 
У даних від 1 березня йдеться, що на завдання вийшло 100 осіб, але повернулося назад лише 16, а 5 березня із завдання повернулося лише три окупанти.
 
"Тепер стає все зрозумілішим, чому саме рос. командування називає це "м'ясними штурмами", - зіронізував Telegram-канал.
 
Аналітики з ISW стверджують, що 12 та 13 березня окупанти провели низку наземних атак у районі Вугледара. РосЗМІ стверджує, що розвідники із 5-ї танкової бригади намагалися знищити українські розвідувальні безпілотники. Тим часом, українські ЗМІ публікую чергові кадри знищеної ворожої техніки на підступах до Вугледара.
 
Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ раніше повідомили, що останнім часом почастішали випадки відмови російських військовослужбовців від бойових дій на території України. Зокрема, під Вугледаром так вчинив "козачий загін" РФ.
Добавил: Loci
Категория: Украина 109
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close