ЗСУ висадилися на лівобережжі Херсонщини і зайняли позиції ворога - ISW
ЗСУ висадилися на лівобережжі Херсонщини і зайняли позиції ворога - ISW

Дві штурмові групи ЗСУ висадилися на східному березі Дніпра та прорвали оборону окупаційних військ, зазначає

Підрозділи двох бригад морської піхоти України17-18 жовтня могли перетнули річку Дніпро та висадилися на лівий берег Херсонської області. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW) з посиланням на геолоковані кадри.

Експерти зазначають, що українські бійці, ймовірно, просунулися на північ від Піщанівки (14 км на схід від міста Херсон та 3 км від річки Дніпро) та до Пойми (11 км на схід від міста Херсон та 4 км від річки Дніпро).

За даними російських ЗМІ, дві штурмові групи ЗСУ висадилися на східному березі Дніпра та прорвали оборону окупаційних військ, тимчасово зайнявши всю Пойму та позиції на північній околиці Піщанівки. Станом на 18 жовтня загарбники контролювали лише південну частину Піщанівки.

Серед військкорів РФ зростає занепокоєння з приводу того, що ця операція може бути частиною більш масштабного плану. На їхню думку, Україна хоче "розширити плацдарм" для більшого наступу.

"Примітно, що чільні й загалом надійні російські джерела обговорюють дії України на східному березі як більш масштабні, ніж раніше задокументовані тактичні рейди українських сил через річку", - резюмує ISW.
Добавил: Loci
Категория: Украина 385
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close