ЗСУ: Ракети Х-101 - не складна ціль для Patriot
ЗСУ: Ракети Х-101 - не складна ціль для Patriot

Юрій Ігнат зазначив, що типи ракет, які нині використовує РФ, збиваються різними типами озброєння.

Ракети Х-101, Х-555, які Росія застосувала в п'ятницю, 28 квітня, проти України, не є складною ціллю для систем Patriot, проте детальна робота наших ППО не розкривається. Про це заявив речник Повітряних сил (ПС) ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону Єдині новини.

Повітряні сили ніколи не повідомляють, яке саме озброєнням працювало на тому, чи іншому напрямку, зазначив він і додав що це дало б ворогу можливість зробити висновки про розташування нашої техніки.

"Як ви знаєте, у нас є NASAMS, IRIS-T і вже Patriot працюють. Для такого комплексу як Patriot - це нескладна ціль, крилата ракета врешті-решт збивається, Х-101, Х-555. Це ті типи ракет, які сьогодні використовувалися. Вони збиваються різними типами озброєння, навіть мобільні вогневі групи відпрацьовують. Сьогодні також - дві цілі знищено саме ППО Сухопутних військ", - пояснив представник ПС ЗСУ.

Нагадаємо, що міноборони РФ радіє ракетному удару по Україні, який Росія завдала в п'ятницю, 28 квітня. На знімку російьского відомства показаний пуск ракети Іскандер-К. В Повітряних силах ЗСУ раніше повідомляли, що такі ракети складно виявити.
Добавил: Loci
Категория: Украина 85
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close