Жителі села на Миколаївщині зосталися без газу через повінь | |
|
19.02.2026
13:23
412
| |
![]() Селян попросили перекрити крани перед газовими приладами у своїх будинках для стабілізації тиску в мережі.Повінь призвела до пошкодження газопроводу в селі Сергіївка Вознесенського району Миколаївщини. Про це повідомляє Миколаївська філія Газмережі в Telegram."Повінь пошкодила один з газопроводів. Щоб гарантувати безпеку жителів, ми змушені тимчасово обмежити газопостачання до села Сергіївка", - мовиться в повідомленні. Селян попросили перекрити крани перед газовими приладами у своїх будинках. Такі дії необхідні для стабілізації тиску в мережі та безпечного відновлення подачі газу після завершення робіт. Про відновлення стабільного газопостачання буде повідомлено додатково. | |
|
Категория: Украина
412
| |
|
Сейчас читают
На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



