Замах на журналіста у Києві: Токаєв зробив заяву
19.06.2024 13:58 544
Замах на журналіста у Києві: Токаєв зробив заяву

Президент Казахстану доручив направити офіційні запити українській стороні щодо замаху на Айдоса Садикова.

Казахстан готовий приєднатись до розслідування щодо замаху на казахського опозиційного журналіста Айдоса Садикова. Про це сказав президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, повідомляє Tengrinews у середу, 19 червня.

Він запевнив, що у Казахстані взято курс на зміцнення верховенства закону.

"Усі колізії, розбіжності у нашому суспільстві слід вирішувати виключно у правовому полі, на основі чинного законодавства, відповідно з основними міжнародними нормами. Саме з цієї точки зору необхідно розглядати злочин, що відбувся вчора, у Києві щодо громадянина Казахстану Айдоса Садикова" – заявив Токаєв.

Президент Казахстану доручив по лінії дипломатичного відомства та правоохоронних органів направити офіційні запити українській стороні щодо замаху на Садикова.

"У разі потреби казахські офіційні органи готові підключитися до розслідування для надання сприяння у виявленні істини", – наголосив він.

Нагадаємо, 18 червня у Києві невідомий розстріляв водія автомобіля у Шевченківському районі і втік. Пізніше стало відомо, що жертвою нападу став журналіст Айдос Садиков з Казахстану. Він відомий критикою казахської влади і персонально Токаєва.
Добавил: Loci
Категория: Мир 544
Рейтинг: 4.9/8
Всего комментариев: 0
avatar
close