В Ірані погрожують користувачам Starlink ударами батогом | |
|
30.06.2025
13:14
2928
| |
![]() Іранські депутати запровадили покарання за використання, купівлю, продаж, імпорт, виробництво або поширення будь-яких засобів доступу до інтернету, не схвалені урядом.Парламент Ірану проголосував за офіційну заборону на використання супутникового інтернету Starlink від компанії SpaceX. Про це повідомляє агентство ISNA.Депутати запровадили покарання за використання, купівлю, продаж, імпорт, виробництво або поширення будь-яких засобів доступу до інтернету та комунікаційних пристроїв, які не пройшли внутрішню сертифікацію та "використовуються з наміром протидії системі". До таких засобів, зокрема, належить і обладнання Starlink. За порушення закону передбачені штрафи, удари батогом або позбавлення волі терміном до двох років. Раніше іранська влада вже забороняла використання Starlink і запроваджувала жорсткі обмеження на ввезення обладнання. Втім, громадяни обходили ці обмеження, купуючи термінали нелегально та за завищеними цінами. Як повідомляє агентство West Asia News Agency, за минулі два роки кількість користувачів значно зросла, і вже досягла 30 тисяч. За оцінками аналітиків, на котрих посилається Jerusalem Post, нині в Ірані діють приблизно 20 тисяч терміналів Starlink. Кожен із них коштує на чорному ринку понад 2000 доларів - це майже у 20 разів перевищує середню місячну зарплату у країні. | |
|
Категория: Мир
2928
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



