Ворог обстріляв Херсонську область 51 раз за добу, двоє загиблих | |
|
07.12.2022
14:08
239
| |
![]() Російські агресори минулої доби 51 раз обстріляли територію Херсонської області. Загинули двоє людей, повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у Telegram вранці в середу, 7 грудня. "Рашисти били по мирних населених пунктах області з артилерії, РСЗВ, танків та мінометів… На жаль, минулої доби не обійшлося без жертв серед цивільного населення. Рашисти вбили двох мирних громадян, ще один житель Херсонщини отримав поранення", - написав Янушевич. За його словами, через російські обстріли пошкоджено об'єкти цивільної інфраструктури та житлові будинки. Напередодні повідомлялося, що ворог обстріляв водоканал у Херсоні. Через мінно-вибухову травму та поранення уламками загинув 43-річний працівник. | |
|
Категория: Украина
239
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



