Визначено місця для розташування малих електростанцій - міністр
Визначено місця для розташування малих електростанцій - міністр

По всій території країни визначено локації, де можуть бути встановлені газові турбіни та газопоршневі установки, які дозволять забезпечити критичні потреби в електропостачанні у холодний період.

Триває підготовка до зими в умовах дефіциту електроенергії, зокрема ведеться тривають переговори з міжнародними партнерами, бізнесом і місцевою владою для встановлення розподіленої генерації на місцях. В Україні визначили місця, де розташують малі електростанції. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, пише пресслужба Міненерго.

"По всій території країни визначено локації, де можуть бути встановлені газові турбіни та газопоршневі установки, які дозволять забезпечити критичні потреби в електропостачанні у холодний період", - сказав Галущенко під час зустрічі з керівником секретаріату Енергетичного співтовариства Артуром Лорковським.

Сторони обговорили можливість придбання необхідного обладнання за кошти Фонду підтримки енергетики України, який створений навесні 2022 року. Наразі загальна сума внесків донорів до Фонду (перерахованих та анонсованих) складає понад 545 млн євро.

Як повідомив Артур Лорковський, за результатами проведеної у Берліні Конференції з відновлення України, чекають нових надходжень до фонду.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшої інтеграції українського електроенергетичного ринку до європейського, а також законопроекти, важливі для її реалізації.
Добавил: Loci
Категория: Украина 372
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close