Вища рада правосуддя надала дозвіл на арешт судді з Броварів
Вища рада правосуддя надала дозвіл на арешт судді з Броварів

Суддю Броварського міськрайонного суду підозрюють в одержанні 4000 доларів неправомірної вигоди.

Вища рада правосуддя надала згоду на утримання під вартою судді Броварського міського районного суду Київської області Володимира Сердинського, якого затримали при отриманні хабаря. Про це повідомила пресслужба ВРП в четвер, 5 жовтня.
 
Зазначається, що рішення ухвалили у відповідь на подання заступника генпрокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка.
 
Вища рада правосуддя вважає, що мотиви, наведені у поданні, є обґрунтованими, підтверджуються наданими Раді матеріалами, які містять конкретні факти й докази, що можуть свідчити про вчинення суддею суспільно небезпечного діяння.
 
Таким чином подання відповідає вимогам закону, містить обґрунтування необхідності застосування до судді такого запобіжного заходу, як утримання під вартою.
 
"Володимир Сердинський підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна", - зазначили у ВРП.
 
Рішення про обрання для підозрюваного запобіжного заходу, зокрема, тримання під вартою, ухвалить суд.
Добавил: Loci
Категория: Украина 454
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close