"Вагнерівці" розстріляли 11 людей на шахті в Африці - ЗМІ | |
|
19.07.2025
15:37
597
| |
![]() Жертви були вбиті в середу ввечері на золотодобувній шахті в Ндассімі, приблизно за 450 кілометрів від столиці країни БангіУ Центральноафриканській Республіці внаслідок стрілянини на шахті, контрольованій російськими найманцями з ПВК Вагнер, загинуло щонайменше 11 людей. Про це повідомляє Associated Press в суботу, 19 липня."Жертви були вбиті в середу ввечері на золотодобувній шахті в Ндассімі, приблизно за 450 кілометрів на схід від столиці країни Бангі.... Мешканцям сусідніх сіл заборонено доступ до шахти, що контролюється групою Вагнера", – йдеться у повідомленні. Свідки розповіли, що жертви шукали залишки золота і гравій в шахті, коли їх розстріляли. Двоє гуманітарних працівників, які говорили на умовах анонімності через страх стати мішенню, підтвердили, що жертвами були молоді люди з навколишніх сіл і більшість з них були застрелені. Влада ЦАР поки що не надала жодних подробиць, а місцеві чиновники не відповіли на запити агентства. | |
|
Категория: Мир
597
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



