В Україні зріс максимум споживання електроенергії
В Україні зріс максимум споживання електроенергії

Одночасне ввімкнення десятків тисяч кондиціонерів сильно перевантажує енергосистему, зазначили у Укренерго.

В Україні зростає максимум споживання електроенергії на тлі спекотної погоди і масової ремонтної кампанії на об’єктах генерації. Про це повідомило Укренерго у середу, 16 серпня.

"У вівторок, 15 серпня, вечірній максимум споживання збільшився на 3% у порівнянні з понеділком 14 серпня. Це дорівнює обсягам виробництва двох енергоблоків", – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що одночасне ввімкнення десятків тисяч кондиціонерів сильно перевантажує енергосистему, оскільки через ремонти на багатьох електростанціях можливість залучати додаткові потужності суттєво обмежена.

Разом з тим один блок  електростанції вдалося включити в роботу після аварійного ремонту.

Також сьогодні здійснюється імпорт електроенергії зі Словаччини та Молдови в ранкові та вечірні години з максимальною потужністю в окремі години до 626 МВт. Експорт не ведеться.

Повідомляється, що вчора було афіксовано технічне ускладнення в роботі обладнання підстанції 330 кВ у Рівненській області. Були знеструмлені 23 тис. споживачів у місті Рівне. Через 20 хвилин живлення відновили.

Також вчора відновили живлення всім споживачам, які були знеструмлені внаслідок ракетного обстрілу у Львівській області.

Загалом через бойові дії знеструмленими залишається 401 населений пункт. Внаслідок нових російських обстрілів є нові пошкодження у мережах на Харківщині. Аварійно-відновлювальні роботи ведуться з дозволу військових.
Добавил: Loci
Категория: Украина 333
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close