В Україні скасували погодинні відключення | |
|
30.10.2025
11:57
402
| |
![]() Через російську атаку багато знеструмлених споживачів у Вінницькій, Дніпропетровській і Запорізькій областях.Станом на 10:20 у середу в Україні скасовано погодинні відключення електроенергії. Про це повідомило Міненерго 30 жовтня.У відомстві нагадали, що російські агресори вкотре завдали масованого ракетно-дронового удару по об’єктах енергетичної інфраструктури в кількох регіонах. Наразі є значна кількість знеструмлених споживачів у кількох областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають. У свою чергу Укренерго повідомило, що мова йде про Вінницьку, Дніпропетровську і Запорізьку області. "Наразі погодинні відключення електроенергії скасовані на всій території України. Водночас існує ймовірність їх повернення протягом доби. Стежте за оновленнями на офіційних сторінках обленерго вашого регіону", – йдеться у повідомленні. Разом з тим, у деяких регіонах до 19:00 діють графіки обмеження потужності для промислових споживачів. "Необхідність в ощадливому енергоспоживанні сьогодні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 14:00 до 22:00", – просять енергетики. | |
|
Категория: Украина
402
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



