В Україні два дні поспіль різко зростає енергоспоживання | |
|
30.09.2025
13:12
427
| |
![]() Енергетики просять громадян не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно у період з 18:00 до 21:00.Станом на ранок у вівторок споживання електроенергії в Україні на 8,5% вище за рівень попереднього дня. Про це повідомило Укренерго 30 вересня."Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні… станом на 9:30 воно було на 8,5% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина – хмарна погода з дощем на всій території України", – йдеться у повідомленні. Вказано, що така погода зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. "Враховуючи погодні умови, сьогодні є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії у пікові години. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у період з 18:00 до 21:00", – просять енергетики. Також повідомляється, що через російську атаку зараз є знеструмлені споживачі в одній з областей. Фахівці обленерго вже почали аварійно-відновлювальні роботи. | |
|
Категория: Украина
427
| |
|
Сейчас читают
Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 |
| Всего комментариев: 0 | |



