В СБУ повідомили про успіхи антитерористичного центру за 600 днів
В СБУ повідомили про успіхи антитерористичного центру за 600 днів

Результатом антитерористичних і контрдиверсійних заходів АТЦ стали реальні затримання й викриття ворожих агентурних мереж, коригувальників та диверсійно-розвідувальних груп.

З початку року антитерористичний центр при СБУ скоординував 1,5 тис. спецоперацій у прифронтовій зоні і на передовій. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Повідомляється, що результатом антитерористичних і контрдиверсійних заходів АТЦ стали реальні затримання й викриття ворожих агентурних мереж, коригувальників та диверсійно-розвідувальних груп.

За всіма викритими фактами тривають розслідування у межах 655 кримінальних проваджень, у тому числі за фактами державної зради, колабораціонізму та шпигунства на користь країни-агресора.

Зокрема в Харкові на гарячому затримано російського агента, який скоригував ворожий удар по місту 5 лютого цього року, на Хмельниччині викрито агента ФСБ, що намагався встановити GPS-трекер на об’єкті залізничного сполучення для наведення по ньому ворожих ракет, у Запоріжжі затримано зрадника, який скоригував повітряний удар рашистів по житловому мікрорайону обласного центру у квітні цього року, на Херсонщині затримано трьох колаборантів та виявлено потужний схрон з російськими засобами ураження, а в Запорізькій, Одеській та Миколаївській областях нейтралізовано декілька російських агентурних мереж, які збирали розвіддані про дислокацію Сил оборони та коригували повітряні удари РФ по південних регіонах України.
Добавил: Loci
Категория: Украина 275
Рейтинг: 0.0/0
Теги: сбу
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close