В Ірані стався землетрус магнітудою 5,7. Є постраждалі | |
|
05.12.2024
17:56
962
| |
|
Підземні поштовхи відчули мешканці міст Ахваз, Месджеде-Солейман, Баві, Хамідіє та Шуштар. У провінції Хузестан на заході Ірану 5 грудня стався землетрус магнітудою 5,7. Постраждали щонайменше 15 людей. Про це повідомляє Reuters із посиланням на дані Німецького науково-дослідного центру геонаук (GFZ). Епіцентр підземних поштовхів був на глибині 10 км. Нафтова інфраструктура пошкоджень не зазнала. За даними Сейсмологічного центру Інституту геофізики Тегеранського університету, на які посилається іранське агентство IRNA, у цьому районі зафіксовано 11 підземних поштовхів, найсильніший з яких був магнітудою 5,6, а найслабший - 2,5. Підземні поштовхи відчули мешканці міст Ахваз, Месджеде-Солейман, Баві, Хамідіє та Шуштар. | |
|
Категория: Мир
962
| |
|
Сейчас читают
Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |


