В енергосистемі Києва сталася аварія | |
|
21.06.2023
12:51
388
| |
![]() Аварійні відключення світла сталися у п'яти районах столиці. На місці аварії вже працюють ремонтні бригади.У Київському регіоні сталися аварійні відключення світла. У столиці України знеструмлено 100 тисяч споживачів, повідомляє Київська міська військова адміністрація."На мережах НЕК "Укренерго" виникла аварійна ситуація. По Києву відключено 100 тисяч споживачів", - заявила Київська міська військова адміністрація. У енергокомпанії ДТЕК додали, що аварійні відключення світла у частині Шевченківського, Святошинського, Солом'янського, Голосіївського та Подольського районів Києва. Причиною відключення стала аварія в енергосистемі. Поки терміни відновлення електропостачання невідомі. Також ДТЕК повідомляє, що у Бучанському районі Київської області також екстрені відключення. У свою чергу Укренерго інформує, що на високовольтних мережах центрального регіону України виникли ускладнення в роботі. Через це у Києві та області ввели екстрені відключення світла. На місці аварії вже працюють ремонтні бригади. Нагадаємо, вчора у Києві також спостерігалися проблеми зі світлом. Відключення спостерігалися на Подолі, Оболоні та частково на Троєщині. | |
|
Категория: Украина
388
| |
|
Сейчас читают
ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



