УЗ вимкнула підсвітку вокзалів | |
|
12.05.2024
10:49
762
| |
![]() Низка найбільших вокзалів України опинилася без освітлення через економію електроенергії.В Укрзалізниці заявили, що будуть економити споживання електроенергії разом з усією країною та вимкнули підсвітку фасадів вокзалів. Про це у суботу, 11 травня, повідомила пресслужба компанії."У пікові години вимкнули підсвітку фасадів та окремих зон найбільших залізничних вокзалів країни. Зокрема, Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова. Закликаємо усіх долучатися до ощадливого енергоспоживання" – йдеться в повідомленні. Зазначається, що також у разі необхідності на вокзалах запрацюють пункти незламності, де будуть доступні альтернативні джерела живлення. Нагадаємо, у суботу у семи областях України фіксувалося знеструмлення через ворожі обстріли і технологічні причини. | |
|
Категория: Украина
762
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



